George Go

Rovnako skvelý ako na webe, s niekoľkými praktickými funkciami navyše. Bankujte s Georgeom aj vo svojom mobile s našou novou, šikovnou aplikáciou.

Bankujte kdekoľvek na svete

Je jedno, či ste v autobuse, v práci či na dovolenke. S mobilnou aplikáciou George Go máte správu svojich financií neustále poruke.

Všetko nastavíte za pár minút

Bankovať s Georgeom v mobile zvládne skutočne každý. Začnite stiahnutím si aplikácie v obchode s aplikáciami. Ďalej už len postupujte podľa pokynov na obrazovke. Nebojte sa, trvá to len chvíľu.

Prehrať video

Jednoduché prihlásenie

Nemusíte zakaždým vypisovať svoje prihlasovacie meno a heslo. Aby ste sa prihlásili do George Go, stačí zadať váš 6-miestny PIN kód.

Plaťte ešte rýchlejšie so skenerom

Vďaka George Go už nemusíte prácne prepisovať IBAN. S pomocou fotoaparátu vo vašom smartfóne George naskenuje IBANy, QR kódy a poštové poukazy a ešte viac tak zrýchli a zjednoduší vaše platenie.

Prehrať video

Je veselý a pestrý

Rovnako ako jeho webová verzia, aj v George Go si môžete nastaviť vlastné farby, mená, fotky, či usporiadanie hlavnej stránky.

Vo vyhľadávaní je majster

Transakcie nájde nielen podľa mien v adresári, ale aj podľa časového obdobia či obchodníka, u ktorého ste nakupovali.

Stiahnite si George Go zadarmo do svojho mobilu

Rovnako skvelý ako na webe, s niekoľkými praktickými funkciami navyše. Bankujte s Georgeom aj vo svojom mobile s našou novou, šikovnou aplikáciou.

Aktivujte si Georgea

Aktivujte si nový šikovný internetbanking už teraz. Nebojte sa, bude to trvať len pár minút.

Chcete bankovať s Georgeom, ale nie ste ešte klientom Slovenskej sporiteľne?

Založte si účet jednoducho online. Môžete ho mať aj úplne bez poplatku.

Najčastejšie otázky