George Go

Rovnako skvelý ako na webe, s niekoľkými praktickými funkciami navyše. Bankujte s Georgeom aj vo svojom mobile s našou novou, šikovnou aplikáciou.

Bankujte kdekoľvek na svete

Je jedno, či ste v autobuse, v práci či na dovolenke. S mobilnou aplikáciou George Go máte správu svojich financií neustále poruke.

Všetko nastavíte za pár minút

Bankovať s Georgeom v mobile zvládne skutočne každý. Začnite stiahnutím si aplikácie v obchode s aplikáciami. Ďalej už len postupujte podľa pokynov na obrazovke. Nebojte sa, trvá to len chvíľu.

Prehrať video

Jednoduché prihlásenie

Nemusíte zakaždým vypisovať svoje prihlasovacie meno a heslo. Aby ste sa prihlásili do George Go, stačí zadať váš 6-miestny PIN kód.

Plaťte ešte rýchlejšie so skenerom

Vďaka George Go už nemusíte prácne prepisovať IBAN. S pomocou fotoaparátu vo vašom smartfóne George naskenuje IBANy, QR kódy a poštové poukazy a ešte viac tak zrýchly a zjednoduší vaše platenie.

Prehrať video

Je veselý a pestrý

Rovnako ako jeho webová verzia, aj v George Go si môžete nastaviť vlastné farby, mená, fotky, či usporiadanie hlavnej stránky.

Vo vyhľadávaní je majster

Transakcie nájde nielen podľa mien v adresári, ale aj podľa časového obdobia či obchodníka, u ktorého ste nakupovali.

Stiahnite si George Go zadarmo do svojho mobilu

Rovnako skvelý ako na webe, s niekoľkými praktickými funkciami navyše. Bankujte s Georgeom aj vo svojom mobile s našou novou, šikovnou aplikáciou.

Aktivujte si Georgea

Aktivujte si nový šikovný internetbanking už teraz. Nebojte sa, bude to trvať len pár minút.

Chcete bankovať s Georgeom, ale nie ste ešte klientom Slovenskej sporiteľne?

Založte si účet jednoducho online. Môžete ho mať aj úplne bez poplatku.

Najčastejšie otázky

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií Zatvoriť