Okamžitá rezerva

Nečakané výdavky? George vás v tom nenechá. Objavte jeho vylepšenú verziu Povoleného prečerpania, s ktorou máte peniaze vždy poruke.

Požiadať o Okamžitú rezervu Prehrať video

Výhody okamžitej rezervy

Ak vám chýbajú peniaze na účte, môžete použiť prostriedky Georgea

Pomôže zvládnuť aj viac neočakávaných výdavkov naraz

Zapnúť či vypnúť rezervu si môžete sami podľa potreby

O čerpaní vás George informuje SMS správou

Ako Okamžitá rezerva funguje?

1. Žiadosť

Priamo na tejto stránke môžete požiadať o Okamžitú rezervu vo výške, ktorá Vám vyhovuje.

2. Osobný limit

Následne si môžete kedykoľvek nastaviť a upraviť osobný limit, ktorým si určíte, koľko chcete maximálne minúť.

3. Čerpanie

Okamžitú rezervu môžete čerpať automaticky po minutí vlastných peňazí na účte, napríklad platbou kartou či výberom z bankomatu. Na začatie čerpania vás George vždy upozorní bezplatnou SMS správou.

4. Splatenie

Okamžitá rezerva splatíte každou platbou, ktorá vám príde na účet. Úroky platíte len z čerpanej sumy a len za dni, kým požičanú sumu vrátite.

5. Vypnutie služby

Ak peniaze navyše momentálne nepotrebujete, nastavte si osobný limit na 0 € a k čerpaniu Osobnej rezervy nedôjde.

Príklad použitia

Vyliata práčka, pokazené auto a rovno týždeň pred výplatou? Aktivujte si Okamžitú rezervu vo výške 1000 eur a zaplaťte s ňou za opravy 400 eur. Akonáhle vám o týždeň príde výplata na účet, odpočíta sa z nej 400 eur, ktorými tak dlh Okamžitej rezervy vyrovnáte. Za čerpanie rezervy po dobu 7 dní zaplatíte na konci mesiaca už len úrok vo výške 1,77 eur.

Požiadať o Okamžitú rezervu

Reprezentatívny príklad: Výška úveru: 500 EUR Ročná úroková sadzba: 19,9 % p.a. Ročný poplatok za povolené prečerpanie: 0 EUR RPMN: 21,94 % p.a. Doba splatnosti: 12 mesiacov Mesačná splátka: 46,10 EUR Celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí: 553,18 EUR Reprezentatívny príklad platí za predpokladu, že je celý limit vyčerpaný v deň poskytnutia úveru, povolené prečerpanie má splatnosť 12 mesiacov a je splácaný 12-mi splátkami. Výška mesačnej splátky slúži iba pre výpočet reprezentatívneho príkladu.

Najčastejšie otázky o Okamžitej rezerve

Pôžička na čokoľvek

Veľké radosti zvládnete jednoduchšie s Pôžičkou na čokoľvek. Požiadajte o ňu cez Georgea a peniaze môžete mať na účte už do 10 minút.

Zistiť viac